Reklama

Reklama

Media: Fiorentina włącza się do wyścigu o Arkadiusza Milika

Temat potencjalnego transferu Arkadiusza Milika wciąż rozgrzewa media w całej Europie. Jak donoszą dziennikarze "La Nazione", Polak znalazł się w kręgu zainteresowań Fiorentiny.

Napastnik, który z powodu kontuzji kolana nie zagra na Euro 2020 po dobrej, drugiej części sezonu w barwach Olympique Marsylia przyciągnął uwagę czołowych klubów Europy. Jego nazwisko przejawiało się już w kontekście przenosin do Atletico Madryt, Paris Saint-Germain czy Juventusu Turyn, choć ostatni z klubów, według pogłosek miał już zrezygnować ze starań o zawodnika.

"La Nazione" donosi jednak, że w grze pojawiła się nowa ekipa - Fiorentina. Trzeba jednak przyznać, że taki kierunek transferu wydaje się mało prawdopodobny. Przede wszystkim - ekipa Bartłomieja Drągowskiego to zespół słabszy, niż Olympique Marsylia, z niewielkimi szansami na walkę o europejskie puchary w kolejnym sezonie. Trzeba także pamiętać, że drużyna z Francji oczekuje za Milika co najmniej 20 milionów euro, co dla drużyny z Florencji jest z pewnością dużą kwotą.

W zakończonym niedawno sezonie 27-latek strzelił w 15 meczach Ligue 1 dziewięć bramek.

TC

Reklama

Gdziekolwiek jesteś, słuchaj meczu na żywo! - Relacja live tylko u nas!


Nowy program o Euro - codziennie na żywo o 12:00 - Sprawdź!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje