Reklama

Reklama

Media: Arkadiusz Milik ważnym celem dla AS Roma

Nie milkną transferowe spekulacje, dotyczące przyszłości Arkadiusza Milika. Polski napastnik ma znajdować się na celownikach wielu uznanych ekip, na czele z Paris Saint-Germain i Juventusem. Według włoskich mediów prawdopodobny jest jednak również jego transfer do AS Roma.

W 15 dotychczasowych występach w barwach Olympique Marsylia Polak strzelił już dziewięć goli, a w ostatnim starciu - przeciwko Angers (3-2) skompletował hat-tricka. Jego dyspozycja przyciąga uwagę możnych, choć z drugiej strony włodarze francuskiego klubu podkreślają, że nasz rodak czuje się w nim doskonale, a oni sami nie mają zamiaru się go pozbywać.

Mimo to media wciąż spekulują na temat potencjalnego, letniego transferu. W gronie zainteresowanych ekip wymienia się przede wszystkim Juventus, a wśród plotek pojawiały się nawet głosy o możliwych przenosinach na północ Francji, do PSG. Według włoskich dziennikarzy bardzo poważną opcją staje się jednak inny klub z Italii - AS Roma. - Nie możemy zapominać o tym kierunku, a cena jest bardzo przystępna - podkreśla Pietro Lazzerini z "Tuttomercato".

Aktualnie Milik jest do drużyny z Marsylii jedynie wypożyczony, lecz ma ona obowiązek wykupu gracza. Jednocześnie - szefostwo drużyny oświadczyło niedawno, że nie składało snajperowi żadnych obietnic, dotyczących ewentualnego transferu już latem. Wygląda więc na to, że zbliżające się okienko będzie niezwykle interesujące.

TC

ReklamaReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje