Reklama

Reklama

Media: Arkadiusz Milik podjął decyzję. Zmienić może ją tylko jedno

Nie milkną transferowe spekulacje, dotyczące potencjalnej przyszłości Arkadiusza Milika. Polski napastnik znalazł się na celownikach wielu uznanych klubów z całej Europy. Według Mohameda Bouhafsiego z "RMC" kadrowicz ma już jasno sprecyzowany plan na kolejne miesiące, a zmienić może go tylko jeden czynnik.

Milik, który do Olympique Marsylia trafił zimą, doskonale odnalazł się w zespole, stając się jego pewnym punktem. W 15 dotychczasowych występach strzelił łącznie dziewięć goli, a szerokim echem odbił się zwłaszcza jego hat-trick w ostatnim starciu przeciwko Angers (3-2).

Według doniesień mediów napastnika w swoich zespołach chętnie widzieliby włodarze Juventusu, Atletico Madryt a nawet Paris Saint-Germain. Zdaniem Mohameda Bouhafsiego z "RMC" nasz rodak w zasadzie dokonał już wyboru.

- Jest bardzo zadowolony z gry w Olympique i świetnie się w tym zespole czuje. Jego otoczenie wiele razy podkreślało mi, że bardzo chciał wywalczyć z drużyną awans do Ligi Europy. Marsylia kontroluje sytuację - ocenił, choć nie wykluczył, że ewentualny transfer ostatecznie dojdzie do skutku. Władze do oddania nowej gwiazdy skłonić mogłyby jednak tylko naprawdę duże pieniądze. - Trzeba będzie przelać sporą sumę - skwitował.

Milik i spółka ostatni mecz sezonu rozegrają w niedzielę o 21:00 z FC Metz.

TC

ReklamaReklama

Reklama

Reklama