Reklama

Reklama

Media: Arkadiusz Milik na celowniku Juventusu

Jak informują włoskie media, Juventus zamierza po zakończeniu obecnego sezonu znacząco wzmocnić linię ataku. Jednym z zakupów "Starej Damy" może być Arkadiusz Milik, aktualnie związany z Olympique Marsylia.

26-letni napastnik w styczniu dołączył do francuskiej ekipy po wielu miesiącach bez gry w SSC Napoli. Jak dotąd w barwach formacji z południa kraju zdążył jednak zagrać tylko dwa razy - w przegranym 1-3 spotkaniu z Monaco oraz późniejszym starciu z Lens (2-2), w trakcie którego strzelił bramkę i... nabawił się urazu. 

Nasz snajper jest związany z Olympique umową, ważną do czerwca 2022 roku. Według mediów z Półwyspu Apenińskiego, w kontrakcie zapisana jest klauzula odstępnego w wysokości 12 milionów euro. 

Jak donosi serwis "Calciomercato", piłkarzem poważnie zainteresowany jest Juventus, który mógłby sprowadzić go już latem, gdyż pilnie chce wzmocnić linię ataku. "Ostatnie mecze z Napoli i Porto pokazały, jak duże są braki w ofensywie" - czytamy. Według informacji Włochów, działacze "Starej Damy" bacznie przyglądają się sytuacji Milika, choć jednocześnie "nie jest on jedynym zawodnikiem sondowanym przez klub".

TC

ReklamaWasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy