Reklama

Reklama

LaLiga. Atletico Madryt negocjuje z SSC Napoli

Jak poinformowali dziennikarze "Sky Sports", Atletico Madryt negocjuje z SSC Napoli transfer Arkadiusza Milika. Dużym problemem jest jednak cena - Włosi oczekują niemal dwukrotnie wyższej od tej, jaką oferują Hiszpanie.

Napoli jest zdeterminowane, by pozbyć się Polaka, który nie jest zgłoszony do rozgrywek Serie A i Ligi Europy. Zimowe okienko to bowiem ostatnia okazja, by zarobić na jego sprzedaży. Chętnych, jeśli wierzyć medialnym pogłoskom, nie brakuje, a w gronie zainteresowanych wymienia się przede wszystkim Juventus i Atletico Madryt.

Reklama

Problemem pozostaje jednak cena, jakiej Włosi oczekują. Według informacji dziennikarzy "Sky Sports", oddadzą napastnika za 15 milionów euro. Atletico, które jest mocno zdeterminowane by pozyskać snajpera jest jednak gotowe wyłożyć zaledwie 6-7 milionów.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

W teorii całkowicie przekreślałoby to temat transferu, lecz każdy dzień zwłoki gra na niekorzyść Napoli. "Sky" jest z resztą zdania, że szef klubu z Neapolu, Aurelio De Laurentiis będzie skłonny nieco obniżyć cenę, lub nawet zgodzić się na płatność w ratach. Nie ma jednak mowy o kwocie mniejszej, niż 10 milionów euro.

TCDowiedz się więcej na temat: Arkadiusz Milik | SSC Napoli | Atletico Madryt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje