Reklama

Reklama

Krzysztof Piątek zmieni otoczenie? Ten klub chce pozyskać Polaka

Krzysztof Piątek w ostatnich miesiącach przebywał na wypożyczeniu z Herthy Berlin w ACF Fiorentina. Włoski klub nie zdecydował się jednak, by go wykupić, a Niemcy nie widzą dla niego miejsca w kadrze. Jak informują media, pojawił się jednak na horyzoncie klub, który jest poważnie zainteresowany usługami napastnika.

Piątek swego czasu był piłkarzem, o którym mówiła cała Europa. Jego popisy strzeleckie w barwach Genoi budziły powszechny podziw i zaowocowały przenosinami do AC Milan. Od tamtej pory snajper jednak poczyna sobie coraz słabiej. Obecnie miejsca dla niego nie widzi nawet Hertha Berlin - klub, który musiał ratować się przed spadkiem z Bundesligi. "Stara Dama" wystawiła Polaka na listę transferową.

Reklama

Krzysztof Piątek zagra w Turcji?

Jak donoszą tureckie media, nową przystanią 27-latka może stać się Stambuł, a konkretnie - Fenerbahce, które ma być zainteresowane jego pozyskaniem. Wicemistrzowie Turcji zagrają w eliminacjach Ligi Mistrzów, więc dla naszego rodaka byłby to sportowy awans. W najbliższych dniach planowane jest spotkanie z włodarzami Herthy, dotyczące potencjalnego transferu.

Niewykluczone jednak, że zamiast Piątka Turcy wybiorą jedną z tańszych opcji. Może nią być na przykład Andrea Belotti, który aktualnie jest wolnym zawodnikiem, a ostatnio związany był z Torino.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL