Reklama

Reklama

Kamil Grosicki na celowniku Olympiakosu Pireus

Jak informują greckie media, Kamil Grosicki znalazł się w kręgu zainteresowań Olympiakosu Pireus. Pomocnik aktualnie jest piłkarzem West Bromwich Albion.

"Grosik" i jego transfery "last minute" w przeszłości wielokrotnie rozgrzewały media. Tym razem jednak plotki o ewentualnej zmianie klubu pojawiają się stosunkowo wcześnie, na długo przed zamknięciem okienka. Skrzydłowym ma być zainteresowany Olympiakos - zdecydowany lider tabeli greckiej ekstraklasy.

Reklama

Według doniesień tamtejszego "To10", trener drużyny, Pedro Martins poszukuje doświadczonego zawodnika, mogącego strzelić w sezonie co najmniej kilka goli. Na radarze znajduje się właśnie "Grosik", który w ostatnim czasie wybiegał w podstawowym składzie West Bromwich w meczach Premier League, lecz nie może pochwalić się w tym zespole szczególnie mocną pozycją.

Pochodzącemu ze Szczecina piłkarzowi Grecy mieli zaproponować półroczne wypożyczenie, z opcją podpisania później umowy na jeden lub dwa sezony.

32-letni Grosicki w aktualnie trwającym sezonie zaliczył łącznie jedynie sześć występów, z czego połowę na szczeblu Premier League. W meczach angielskiej ekstraklasy spędził na murawie łącznie 149 minut i zanotował jedną asystę.

TC

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Grosicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama