Reklama

Reklama

Kamil Grosicki może trafić do Turcji? Tomasz Hajto zdradza nazwy klubów

Tomasz Hajto w rozmowie z Romanem Kołtoniem zdradził nazwy kolejnych klubów zainteresowanych sprowadzeniem Kamila Grosickiego. Reprezentant Polski mógłby trafić do Turcji.

"Grosik", który w West Bromwich Albion nie może liczyć na regularną grę dostał zielone światło na zmianę otoczenia za darmo przed zakończeniem wygasającego latem kontraktu. Według medialnych plotek miał otrzymywać oferty z Grecji (Olympiakos), Francji (Dijon), a nawet - Polski (Legia), lecz póki co przełomu nie ma.

Hajto zdradził, że o kadrowicza pytały także dwa inne kluby. To Fatih Karagumruk i Hatayspor. Oba występują w tureckiej ekstraklasie. Jak stwierdził, oferta drugiego z wymienionych nie sprostała oczekiwaniom Grosickiego (w WBA otrzymuje 40 tysięcy funtów tygodniowo). - Co do Fatih - wiem, że prezes rozmawiał z Kamilem - zdradził.

TC

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Reklama

Sprawdź!Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy