Reklama

Reklama

Hulk ma zastąpić Drogbę w Chelsea

​Z Chelsea Londyn pożegnał się Didier Drogba, ale klub już znalazł jego następcę. Na Stamford Bridge ma się przeprowadzić Hulk, napastnik FC Porto.

Według "The Times" Brazylijczyk ma rocznie zarabiać siedem milionów funtów, a kontrakt będzie obowiązywać przez cztery lata. Kluby nie doszły jednak jeszcze do porozumienia. Angielska gazeta twierdzi, że "The Blues" są w stanie wydać na ten transfer 30 milionów funtów, ale kwota wzrośnie do 58 milionów ze względu na różne bonusy. Porto nie jest skłonne zejść z podstawowej sumy poniżej 38 milionów funtów.

Hulk na razie jasno nie określił swojej przyszłości. "Zamierzam nadal ciężko pracować i stąpać twardo po ziemi, niezależnie czy zostanę w Porto" - powiedział Brazylijczyk gazecie "Lancenet". "W ciągu ostatnich czterech lat wygrałem wiele tytułów z Porto i mam tutaj z każdym dobre relacje. Jeśli nadejdzie czas, by odejść, zrobię to zachowując same miłe wspomnienia. Mam nadzieję, że wtedy wszyscy zrozumieją moje motywy" - dodał.

Reklama

Innym jeszcze niedokonanym transferem Chelsea jest pozyskanie Edena Hazarda. Belgijski rozgrywający powiedział już, że w lecie zwiąże się z klubem ze Stamford Bridge, a "The Times" podał, że Lille OSC za swojego zawodnika otrzyma 32,3 miliona funtów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama