Reklama

Reklama

Gwiazda Napoli odchodzi z klubu. Atrakcyjna oferta zrobiła swoje

Lorenzo Insigne zmienia barwy klubowe. Gwiazdor Napoli po zakończeniu sezonu opuści "Azzurrich" i przeniesie się do Toronto FC. Informację o transferze przekazał ceniony dziennikarz Fabrizio Romano.

Lorenzo Insigne to wychowanek Napoli. Z klubem jest związany przez niemal całą swoją karierę, dla "Azzurrich" rozegrał łącznie 415 spotkań. Zdobył w nich 114 bramek i zanotował 91 asyst.

Już wiadomo, że Włoch będzie miał tylko pół roku, by poprawić ten dorobek. Latem 2022 roku wygaśnie jego umowa z Napoli. Strony nie zdołały dogadać się ws. przedłużenia współpracy.

Insigne dostał atrakcyjną ofertę z Toronto FC i z niej skorzystał

Lorenzo Insigne wybrał klub, w którym będzie kontynuował swoją karierę. Wybór 30-latka nie należy do oczywistych. Zawodnik postanowił skorzystać z oferty Toronto FC z MLS. Nie ulega wątpliwości, że skusiły go atrakcyjne warunki finansowe.

Dziennikarz Fabrizio Romano potwierdził, że piłkarz zaakceptował propozycję z Kanady. Z klubem zwiąże się do 2027 roku. Na mocy porozumienia będzie inkasował 11 milionów euro netto rocznie. Do tego mogą dojść ewentualne premie - sięgające 4,5 miliona euro.

Grzegorz Goliński

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama