Reklama

Reklama

Grzegorz Krychowiak na celowniku kolejnych klubów. Media donoszą

Grzegorz Krychowiak formalnie wciąż jest piłkarzem FK Krasnodar. Na mocy wprowadzonego przez FIFA przepisu może jednak zawiesić swój kontrakt aż do czerwca 2023 roku i bez większego trudu zmienić otoczenie. Jak donoszą media, choć zatrzymać będzie go chciał AEK Ateny, do którego był wypożyczony, pomocnik znalazł się także na celowniku Malmoe FF i Herthy Berlin.

"Krycha" to ważna postać reprezentacji Polski. Choć wciąż wiąże go kontrakt z drużyną z Krasnodaru, wydaje się mało prawdopodobnym, aby wciąż w tym klubie występował. Wystarczy przypomnieć, że tuż po agresji Rosji na Ukrainę błyskawicznie zawiesił umowę i przeniósł się do Aten.

Reklama

Krychowiak na celowniku klubów ze Szwecji i Niemiec

Włodarze AEK byli zadowoleni z jego gry i jak informuje grecki "Sportime" chętnie by go w swoich szeregach zatrzymali, choć zdają sobie sprawę, że nie będzie to proste. Przede wszystkim z uwagi na zainteresowanie ze strony innych ekip. Jak wychwycił Piotr Piotrowicz - tropy prowadzą między innymi do Szwecji.

Grecki portal "Sdna" donosi, iż Krychowiak mógłby trafić do Malmoe FF - klubu, który występował w ostatniej edycji Ligi Mistrzów. To jednak nie wszystko, bowiem portal zasygnalizował również, że sytuację gracza monitoruje Hertha Berlin. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL