Reklama

Reklama

Cristian Tello nie zamierza wracać do Barcelony

Napastnik Barcelony – Cristian Tello, który przebywa obecnie na wypożyczeniu w FC Porto nie chce wracać do stolicy Katalonii. O pozostanie Hiszpana zabiegać będą również działacze „Smoków”.

Tello trafił na Estadio do Dragao w letnim okienku transferowym. Oba kluby ustaliły dwuletnie wypożyczenie, o które zabiegał trener Porto Julen Lopetegui. Szkoleniowiec "Smoków" doskonale znał napastnika z występów w hiszpańskiej młodzieżówce, którą prowadził.

Początki Hiszpana nie należały do łatwych, ale w nowym roku Tello gra bardzo dobrze. Jego występy w marcu doceniono na tyle, że napastnik otrzymał w niedzielę nagrodę dla najlepszego piłkarza ligi portugalskiej. Między innymi to spowodowało, że Hiszpan nie chce wracać do Barcelony.

W Katalonii również nie tęsknią za Cristianem Tello. W pierwszym składzie niepodważalne miejsce mają Neymar, Luis Suarez oraz Lionel Messi. Pierwszym rezerwowym jest natomiast Pedro Rodriguez. Dużym zaufaniem Luisa Enrique cieszą się często siadający na ławce zawodnicy rezerw - Munir El Haddadi i Sandro Ramirez.

Barcelona nie powinna więc robić "Smokom" większego problemu. Hiszpan wyceniany jest na 9 milionów euro i za podobną kwotę Portugalczycy powinni pozyskać Tello.

Kamil Kania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL