Reklama

Reklama

Co za zwrot w sprawie Ronaldo! "Zmęczył się walką"

Cristiano Ronaldo nie ukrywa, że chciałby jeszcze tego lata opuścić Manchester United i zmienić otoczenie. Dotąd trener "Czerwonych Diabłów", Erik Ten Hag patrzył na kwestię odejścia Portugalczyka bardzo niechętnie. Jak donosi "The Athletic", w ostatnim czasie zmienił jednak zdanie.

Gwiazdor ma kontrakt z angielską ekipą ważny do końca obecnego sezonu. Od tygodni spekuluje się jednak o jego rozstaniu z zespołem, a w gronie ekip, które mogą stać się jego nową przystanią wymieniano już między innymi Sporting Lizbona, Bayern Monachium czy Borussię Dortmund. W ostatnim czasie CR7 miał być też oferowany włoskim ekipom: AC Milan i Interowi, ale obie drużyny odrzuciły propozycję jego zatrudnienia.

Reklama

Co dalej z Ronaldo? Przełom w ekipie United

Dotąd włodarze United nie chcieli jednak słyszeć o rozstaniu z Ronaldo. Jak donosi "The Athletic" trener zespołu, Erik Ten Hag zmienił jednak front i jest gotowy na pożegnanie z doświadczonym piłkarzem.

"Zmęczył się walką o Portugalczyka" - przekazano. Jak dodano, swoje robi też postawa samego gracza, który swoim zachowaniem podczas treningów i poza nimi ma jawnie okazywać, że nie czuje się już częścią zespołu. "Mówi się, że były dni, gdy Ronaldo samotnie przesiadywał w stołówce i takie, gdy w trakcie zajęć podważał taktykę szkoleniowca" - dodano.

Jak podkreślono, sztab United ma zdawać sobie sprawę, że postawa gwiazdora odbija się negatywnie na całej drużynie. A w tej kwestii trzeba reagować, bowiem ekipa z Manchesteru zaliczyła katastrofalny start sezonu. Na inaugurację przegrała z Brighton 1:2, a w drugiej kolejce została rozbita przez Brentford (0:4).


Reklama

Reklama

Reklama