Reklama

Reklama

Były gwiazdor Manchesteru United wprost o Ronaldo. Mocna wiadomość do klubu

Cristiano Ronaldo rok temu przeniósł się do klubu, w którym rozpoczęła się jego zagraniczna kariera. Choć 37-latek zdobył dla Manchesteru United sporo bramek w zeszłym sezonie, Portugalczyk mocno zastanawia się nad transferem. Luke Chadwick, były as "Czerwonych Diabłów" w rozmowie z dziennikarzami "CaughtOffside" przyznał, że klub powinien dać gwiazdorowi odejść.

Sportowe ambicje Cristiano Ronaldo po raz kolejny wzięły górę. Portugalczyk powtarzał wcześniej, że jego marzeniem były występy w Lidze Mistrzów. Niestety, nie da mu tego gra w barwach Manchesteru United. 37-latek choć oficjalnie tego nie potwierdził, rozgląda się obecnie za nowym klubem. Władze "Czerwonych Diabłów" nie ukrywają natomiast, że zależy im na zatrzymaniu Ronaldo w swojej drużynie.

Reklama

"Lewemu" wyrośnie wielki rywal? Sensacyjny transfer Ronaldo o krok!

Luke Chadwick mocno o przyszłości Ronaldo. Mówi o samotnym przesiadywaniu w stołówce i treningach solo

Ronaldo w zeszłym sezonie popisał się 24 bramkami zdobytymi w barwach Manchesteru United. Same gole nie były jednak dla 37-latka zadowalające, dlatego teraz stara się on o odejście z klubu.

Sagę otaczającą przyszłość jednego z najlepszych piłkarzy świata bacznie obserwuję były pomocnik "Czerwonych Diabłów" Luke Chadwick. Anglik uważa, że klub powinien zaakceptować decyzję Ronaldo i rozstać się z nim. O plusach i minusach ewentualnego transferu opowiedział w rozmowie z portalem "CaughtOffside".

Według Chadwicka wszystko wskazuje na to, że plotki o transferze Ronaldo zaczęły już wpływać na atmosferę w klubowej szatni. Zdaniem byłego zawodnika Manchesteru United, władze powinny pozwolić Portugalczykowi przenieść się do innego klubu.

Co za zwrot w sprawie Ronaldo! "Zmęczył się walką"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL