Reklama

Reklama

Brytyjczycy grzmią w sprawie Cristiano Ronaldo. "Pozbądźcie się go"

Nie tak dawno Cristiano Ronaldo pożegnał się z Juventusem i przeszedł do Manchesteru United, w którym stawiał pierwsze kroki w karierze międzynarodowej. Portugalczyk szybko jednak zmienił zdanie i stara się teraz o transfer do innego klubu. To z kolei nie spodobało się brytyjskim mediom, które uważają, że Ronaldo "bawi się Manchesterem United".

W brytyjskich mediach sportowych bez wątpienia tematem numer jeden jest teraz Wimbledon. Oprócz relacji ze starć czołowych zawodników na londyńskich kortach, dużo mówi się także o niespodziewanej sadze transferowej Cristiano Ronaldo. Jak się okazało, napastnik Manchesteru United chciałby przenieść się do innego klubu.

Cristiano Ronaldo w Bayernie Monachium? Ikona namawia do sensacyjnego ruchu

Reklama

Transfer Cristiano Rolando na językach zagranicznych mediów

Dla wielu Brytyjczyków decyzja portugalskiego piłkarza nie była zaskoczeniem. Zdaniem dziennikarza "Daily Mirror" Manchester United powinien rozważyć sprzedaż 37-latka.

Inne portale sugerują, że najbliżej pozyskania portugalskiego zawodnika jest Chelsea. Dużo mówi się o tym, że Ronaldo może trafić też do takich klubów jak FC Barcelona i Bayern Monachium. To z kolei mogłoby wpłynąć na transfer Roberta Lewandowskiego do Hiszpanii. Jeśli Bawarczycy zdecydowaliby się na portugalskiego gwiazdora, kapitan reprezentacji Polski miałby większe szanse na przeniesienie do Barcelony.

Co do jednego dziennikarze są zgodni - drogi Cristiano Ronaldo i Manchesteru United muszą się rozejść. Dave Kidd, felietonista "The Sun" uważa, że brytyjski klub na transferze Portugalczyka więcej zyska, niż straci.

Podobne zdanie na ten temat mają dziennikarze "The Athletic": "Ostatnie sześć miesięcy pokazało, że United i Ronaldo nie wyglądają już dobrze razem"

"Bild": Robert Lewandowski rozpęta piekło? Niemcy piszą o ryzykownym ruchu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL