Reklama

Reklama

Bayern Monachium podjął decyzję ws. transferu Ronaldo. Wątpliwości rozwiane

Media donosiły w ostatnich dniach o możliwych przenosinach Cristiano Ronaldo do Bayernu Monachium. Transfer rutynowanego gwiazdora byłby dla tego klubu wielkim wydarzeniem, choć z drugiej strony - patrząc na jego politykę, z pewnością uznać należałoby taki ruch za zaskakujący. Wątpliwości w tej sprawie rozwiał Oliver Kahn, który rozmawiał z "Kickerem".

Portugalczykwciąż jest związany kontraktem z Manchesterem United, ale słabe wyniki zespołu w ostatnim sezonie sprawiły, że rozgląda się za nowym pracodawcą. W gronie zainteresowanych nim drużyn wymieniano Sporting Lizbona, ale i Bayern Monachium. Przenosiny do drugiego z wymienionych klubów uznać wypadałoby jednak za niespodziankę - nie zwykł on bowiem sprowadzać tak wiekowych piłkarzy.

Reklama

Oliver Kahn zamyka temat CR7

Wątpliwości rozwiał jego szef, Oliver Kahn w rozmowie z "Kickerem". - Bardzo cenię Cristiano Ronaldo, ale ten transfer nie pasowałby do naszej filozofii - powiedział, zamykając w ten sposób temat ewentualnego sprowadzenia gwiazdora.

Mistrzowie Niemiec na rynku transferowym są bardzo aktywni. Sprowadzili już m.in. Sadio Mane, a w ostatnim czasie głośno jest o planach pozyskania Matthijsa de Ligta z Juventusu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL