Reklama

Reklama

Barcelona o krok od spektakularnego transferu! "Wisienka na torcie"

FC Barcelona pozostaje tego lata niezwykle aktywna na rynku transferowym. Chcąc powrócić na szczyt, zdecydowała się na angaż Roberta Lewandowskiego czy Raphinhii. Na tym jednak nie koniec, bowiem, jak donoszą media, klub jest o krok od sprowadzenia kolejnego gwiazdora - tym razem z Manchesteru City. Joan Laporta znów gotowy jest wydać wielkie pieniądze.

"Duma Katalonii" mimo problemów finansowych poczyna sobie bardzo odważnie. Dowodem tego jest fakt, że szykuje kolejny, głośny transfer. O krok od przenosin do Hiszpanii jest bowiem Bernardo Silva. Występujący dotąd na Wyspach piłkarz zdążył już pożegnać się z kibicami, publikując wpis w sieciach społecznościowych.

Reklama

"Wisienka na torcie". FC Barcelona dopina kolejny transfer

"Chciałem podziękować za piękne chwile miłości i wsparcia, które mi okazywaliście" - przekazał.

Na temat przenosin Portugalczyka szeroko rozpisuje się poniedziałkowe wydanie "Sportu". "Ostatnia ofensywa" - czytamy na okładce. Jak dodano, klub pozostaje z graczem w kontakcie od tygodni i wypracował już wstępne porozumienie z reprezentującym interesy gracza Jorge Mendesem.

"Ten transfer będzie wisienką na torcie" - wyrokują dziennikarze. 

Ile Barcelona zapłaci za sprowadzenie Bernardo Silvy? Według wiedzy mediów będzie to około 60 milionów euro plus bonusy.

Reklama

Reklama

Reklama