Reklama

Reklama

Angielski gigant chce Cristiano Ronaldo! Manchester United reaguje

Głośno w ostatnim czasie jest o tym, że Cristiano Ronaldo nie czuje się w Manchesterze United dobrze i chętnie zmieniłby otoczenie. Jak poinformowały media, jego agent rozmawiał z przedstawicielami... Chelsea FC. Na doniesienia te szybko zareagowali włodarze "Czerwonych Diabłów".

Portugalczyk swój drugi pobyt w Manchesterze rozpoczął latem ubiegłego roku. Z transferem wiązał bardzo duże oczekiwania, dotyczące przede wszystkim walki o trofea. Skończyło się jednak na wielkim rozczarowaniu - w lidze klub zajął dopiero szóste miejsce, szybko pożegnał się też z rywalizacją w Lidze Mistrzów, w której w kolejnym sezonie nie zagra. To, w połączeniu z faktem, że często to postawa CR7 ratowała drużynie skórę miało sprawić, że gwiazdor zgłosił chęć rozstania z zespołem.

Reklama

Kolejny klub zainteresowany Ronaldo. Manchester United reaguje

W gronie klubów, do których mógłby dołączyć wymieniano między innymi JuventusBayern Monachium, a nawet... Sporting Lizbona, czyli klub, w którym wystartowała jego wielka kariera. Według doniesień, przekazywanych przez "The Athletic" do grona tego miała jednak dołączyć Chelsea.

Jak poinformowano, w ubiegłym tygodniu agent Ronaldo, Jose Mendes spotkał się z nowym szefem "The Blues", Toddem Boehlym, a jednym z tematów rozmów było właśnie możliwe zatrudnienie CR7. 

Telewizja "BBC" poinformowała, że na te, dość sensacyjne plotki szybko zareagowali włodarze United. Według jej informacji gracz nie jest na sprzedaż i w nadchodzącym sezonie wciąż ma być centralną postacią drużyny.

Aktualna umowa Ronaldo z klubem wygasa latem 2023 roku.

Reklama

Reklama

Reklama