Mecz towarzyski. USA - Jamajka 0-1 (0-0)

W meczu towarzyskim, który rozegrany został 6 czerwca, reprezentacja USA przegrała z Jamajką 0-1 (0-0). Mecz na Audi Field w Washingtonie obejrzało 17 719 widzów.

S. Nicholson 60'

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 51. minucie Michael Hector został zmieniony przez Andre'a Lewisa. W 55. minucie Maalique Foster został zmieniony przez Shamara Nicholsona, co miało wzmocnić drużynę Jamajki . W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Tima Reama na Nicka Limę.

Trener USA postanowił zagrać agresywniej. W 59. minucie zmienił pomocnika Jacksona Yueilla i na pole gry wprowadził napastnika Jonathana Amona. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego reprezentacja wciąż miała problemy ze skutecznością.

Szczęście uśmiechnęło się do reprezentantów Jamajki w 60. minucie spotkania, gdy Shamar Nicholson strzelił pierwszego gola. Sytuację bramkową stworzył Kevon Lambert.

Między 64. a 85. minutą, boisko opuścili reprezentanci USA: Cristian Roldan, Matt Miazga, Paul Arriola, Antonee Robinson, na ich miejsce weszli: Duane Holmes, Cameron Carter-Vickers, Joseph-Claude Agyeman, Daniel Lovitz. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Kevona Lamberta, Briana Browna, Petera-Lee Vassella, Devera Orgilla zajęli: Devon Williams, Alex Marshall, Tyreek Magee, Darren Mattocks.

Shaun Francis
72′ Matt Miazga
Michael Hector51′
59′ Tim Ream
Kemar Michael Lawrence
80′ Antonee Robinson
Damion Lowe
66′ Cristian Roldan
Alvas Elvis Powell
Djordje Mihailovic
Kevon Lambert64′
72′ Paul Joseph Arriola Hendricks
Peter-Lee Vassell77′
Wil Trapp
Dever Orgill85′
59′ Jackson William Yueill
Dwayne Miller
72′ Cameron Carter-Vickers
Jamoi Topey
59′ Nick Lima
Andre Lewis51′
80′ Daniel Lovitz
Tyreek Magee77′
Walker Zimmerman
Ricardo Morris
72′ Joseph-Claude Agyeman Gyau
Je-Vaughn Watson
66′ Duane Holmes
Devon Williams64′
59′ Jonathan Amon
Leon Bailey Butler

Alex Marshall64′

Darren Mattocks85′

Shamar Nicholson55′  60′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter nie pokazał żadnych kartek, mimo zdarzających się fauli.