Mecz towarzyski. Litwa - Nowa Zelandia 1-0 (1-0)

W meczu towarzyskim, który rozegrany został 17 listopada, reprezentacja Litwy zwyciężyła z Nową Zelandią 1-0 (1-0). Starcie odbyło się na Lithuania National Stadium w Wilnie.

Towarzyskie
2019-11-17 15:00 | Stadion: Lithuania National Stadium | Arbiter: T. Farrugia Cann
Litwa
Nowa Zelandia
1
0
A. Novikovas 45'

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy sędzia pokazał kartkę Egidijusowi Vaitkunasowi, reprezentantowi Litwy.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę Litwy w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 45. minucie wynik ustalił Arvydas Novikovas.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Litwy.

Na drugą połowę reprezentacja Nowej Zelandii wyszła w zmienionym składzie, za Aleksa Rufera, Matta Ridentona weszli Joe Bell, Sarpeet Singh. Także drużyna Litwy wyszła w zmienionym składzie, za Markusa Palionisa wszedł Linas Klimavičius. W 59. minucie kartkę dostał Sarpeet Singh z Nowej Zelandii.

W 63. minucie w reprezentacji Nowej Zelandii doszło do zmiany. Max Mata wszedł za Elliotta Collier. W tej samej minucie James McGarry został zmieniony przez Nanda Pijnakera. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy kartką został ukarany Saulius Mikoliunas, piłkarz Litwy.

Tommy Smith
65′ Saulius Mikoliunas
Andre Ernest De Jong
Markus Palionis
Michael McGlinchey
30′ Egidijus Vaitkunas
Timothy Payne
Paulius Golubickas
Matt Ridenton
Justas Lasickas
Marco Rojas
 45′ Arvydas Novikovas
Alex Arthur Rufer
Domantas Šimkus
Bill Tuiloma
Fiodor Czernych
Elliott Collier

Reprezentanty Litwy otrzymały w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Obie jedenastki wymieniły po pięciu zawodników w drugiej połowie.