Mecz towarzyski. Katar - Singapur 2-0 (2-0)

W meczu towarzyskim, który rozegrany został 14 listopada, reprezentacja Kataru zwyciężyła z Singapurem 2-0 (2-0). Spotkanie odbyło się na Abdullah bin Nasser bin Khalifa Stadium w adzie-Dōże.

Towarzyskie
2019-11-14 17:30 | Stadion: Abdullah bin Nasser bin Khalifa Stadium | Arbiter: Ammar Ashkanani
Katar
Singapur
2
0
Mohammed Muntari 32'
S. Sulaiman 43' (samob.)

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Kataru wygrała aż cztery razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut reprezentacja Singapuru zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Kataru była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Kataru w 32. minucie spotkania, gdy Mohammed Muntari zdobył pierwszą bramkę. W zdobyciu bramki pomógł Ismaeel Mohammad.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Muhammadowi bin Baharudinowi z jedenastki Singapuru. Była to 37. minuta starcia.

W 43. minucie bramkę samobójczą strzelił zawodnik Singapuru Shahdan bin Sulaiman. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 2-0.

Na drugą połowę reprezentacja Singapuru wyszła w zmienionym składzie, za Baihakkiego bin Khaizana wszedł Muhammad bin Azmi. W 53. minucie Iqram Rifqi został zmieniony przez Muhammada Mohda.

W 89. minucie sędzia przyznał kartkę Muhammadowi bin Hanapiemu z Singapuru.

Hazzuwan Halim63′
 32′ Mohammed Muntari