Mecz towarzyski. Arabia Saudyjska - Paragwaj 0-0

19 listopada na Prince Faisal bin Fahd Stadium w Rijad odbył się mecz towarzyski pomiędzy drużynami Arabii Saudyjskiej i Paragwaju. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 5 175 widzów.

Towarzyskie
2019-11-19 17:30 | Stadion: Prince Faisal bin Fahd Stadium | Widzów: 5175 | Arbiter: Ali Al Samahiji
Arabia Saudyjska
Paragwaj
0
0

Od pierwszych minut jedenastka Paragwaju zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Arabii Saudyjskiej była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 21. minucie Abdulrahman Al Obaid został zastąpiony przez Sauda Hamida.

Od 28. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Paragwaju i jedną drużynie przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 46. minucie Yehya Al Shehri został zmieniony przez Turkiego Al-Ammara, a za Abdullaha Alhamddana wszedł na boisko Haroune Camara, co miało wzmocnić reprezentację Arabii Saudyjskiej. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Jorge Moreirę na Ivána Pirisa oraz Ramóna Martíneza na Mathíasa Villasantiego. W 67. minucie w jedenastce Paragwaju doszło do zmiany. Óscar Romero wszedł za Matíasa Rojasa.

Jedyną kartkę w drugiej połowie otrzymał Mathías Villasanti z Paragwaju. Była to 74. minuta starcia. Niedługo później trener Paragwaju postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w formację obronną i w 78. minucie zastąpił zmęczonego Santiago Arzamendię. Na boisko wszedł Blás Riveros, który miał za zadanie uspokoić grę w szeregach obronnych. Na cztery minuty przed zakończeniem meczu w drużynie Paragwaju doszło do zmiany. Ángel Romero wszedł za Daria Lezcana.

W tej samej minucie trener Arabii Saudyjskiej postanowił bronić wyniku i postawił na defensywę. Za pomocnika Abdulrahmana Aldawsariego wszedł Ali Alawjami, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła jedenastce Arabii Saudyjskiej utrzymać remis. W 89. minucie w drużynie Paragwaju doszło do zmiany. Samu wszedł za Derlisa Gonzáleza.

Santiago Arzamendia Duarte78′
21′ Abdulrahman Al Obaid
Gustavo Raúl Gómez Portillo29′
Hassan Mohammed Al Tambakti
Jorge Luis Moreira Ferreira56′
Mohammed Abdoh Al-Khabrani
Bruno Amílcar Valdez Rojas
75′ Abdulaziz Ali Al Bishi
Miguel Ángel Almirón Rejala
28′ Abdulelah Al Malki
Adrián Andrés Cubas
46′ Yehya Sulaiman Al Shehri
Ramón Martínez López56′
86′ Abdulrahman Aldawsari
Matías Nicolás Rojas Romero67′
46′ Abdullah Alhamddan
Dario Lezcano86′
69′ Firas Albirakan
Derlis Alberto González Galeano45′ 89′
Amin Al Bukhari
Alfredo Ariel Aguilar
Mohammed Al Owais
Antony Domingo Silva Cano
21′ Saud Abdullah Abdul Hamid
Júnior Osmar Ignacio Alonso Mujica
Ziyad Al Sahafi
Fabián Cornelio Balbuena González
Talal Alabsi
Iván Rodrigo Piris Leguizamón56′
86′ Ali Alawjami
Blás Miguel Riveros Galeano78′
46′ Turki Al-Ammar
Lorenzo Melgarejo
75′ Mukhtar Ali
Jorge Emanuel Morel Barrios
69′ Abdulmajeed Abdullah Al-Swat
Cristhian Fabián Paredes Maciel
46′ Haroune Camara
Óscar David Romero Villamayor67′

Richard Rafael Sánchez Guerrero

Mathías Adalberto Villasanti Rolón56′ 74′

Ángel Elías Romero Iparraguirre86′

Braian José Samudio Segovia89′

Reprezentanty Arabii Saudyjskiej dostały w meczu jedną żółtą kartkę, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Obie reprezentacje wykorzystały wszystkie zmiany.