Reklama

Reklama

Zwycięstwo polskiego debla

Rozstawieni z numerem siódmym polscy tenisiści Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski pokonali w drugiej rundzie halowego turnieju z cyklu Masters Series ATP na twardych kortach w Madrycie (z pulą nagród 2,27 mln euro) debel francuski Arnaud Clement i Michael Llodra 7:5, 7:6 (16-14).

Rozstawieni z numerem siódmym polscy  tenisiści Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski pokonali w  drugiej rundzie halowego turnieju z cyklu Masters Series ATP na  twardych kortach w Madrycie (z pulą nagród 2,27 mln euro) debel  francuski Arnaud Clement i Michael Llodra 7:5, 7:6 (16-14).

Fyrstenberg i Matkowski, walczą o prawo gry w kończącym sezon turnieju Masters Cup. W listopadzie w Szanghaju zmierzy się osiem najlepszych par w rankingu ATP "Doubles Race", w którym obecnie Polacy zajmują dziewiątą pozycję.

Wynik meczy 2. rundy:

Mariusz Fyrstenberg/Marcin Matkowski (Polska, 7.) - Arnaud Clement/Michael Llodra (Francja) 7:5, 7:6 (16-14)

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama