Reklama

Reklama

Zmiany w składach drużyn na tenisowy Puchar Hopmana

Organizatorzy zaplanowanego na 4-10 stycznia 2015 roku w australijskim Perth Pucharu Hopmana poinformowali w czwartek o zmianach w składach drużyn Francji i USA.

Z powodu problemów zdrowotnych z udziału w turnieju zrezygnował Jack Sock, który razem z Sereną Williams miał bronić barw USA.

Amerykańska Federacja Tenisowa szybko znalazła zmiennika - będzie nim John Isner, który w Pucharze Hopmana wystąpi po raz piąty w karierze.

Z występu musiał zrezygnować również Francuz Jo-Wilfried Tsonga, który w sezonie 2014 wygrał australijską imprezę razem z Alize Cornet.

Tsongę zastąpi Benoit Paire, który zadebiutuje w Pucharze Hopmana.

Francja jest grupowym rywalem Polski, którą będą reprezentować Agnieszka Radwańska i Jerzy Janowicz.

Reklama

Puchar Hopmana jest uznawany za nieoficjalne mistrzostwa świata zespołów mieszanych.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy