Reklama

Reklama

Zlatan Ibrahimović skomentował sytuację Novaka Djokovicia

Słynny napastnik Zlatan Ibrahimović zabrał głos w sprawie burzy wokół serbskiego tenisisty Novaka Djokovicia. "Ja się zaszczepiłem, bo uważam, że to najlepsza forma ochrony" - zastrzegł.

Słynny szwedzki piłkarz o bałkańskich korzeniach, czyli Zlatan Ibrahimović, postanowił przedstawić swoją opinię w sprawie awantury, jaka rozpętała się wokół Novaka Djokovicia i braku udziału Serba w tegorocznym Australian Open.

Zlatan Ibrahimović: Ja zaszczepiłem się z troski o zdrowie

Serbski tenisista, jako osoba niezaszczepiona przeciwko COVID-19, stoi teraz przed perspektywą problemów, jakie może mieć z udziałem w wielu ważnych turniejach w najbliższym czasie.

"La Gazzetta dello Sport" pisze o reakcji Zlatana Ibrahmovicia na dylematy Djokovicia i sytuację, w jakiej Serb się znalazł.

- To nie jest to samo: zaszczepić się z powodu troski o zdrowie a zaszczepić się z powodu uczestnictwa w turnieju tenisowym. Ci, którzy przyjmują szczepionkę robią to przede wszystkim dlatego, że w nią wierzą - zwrócił uwagę "Ibra". - Uważają, że jest skuteczna w walce z chorobą. Ale każdy z nas ma swoje zdanie. Nie powinno się zmuszać ludzi, żeby się zaszczepili tylko po to, by mogli udać się do pracy. Ja się zaszczepiłem, bo uważam, że to najlepsza forma ochrony, a nie po to, by móc grać w piłkę. To są inne sytuacje - przekonuje Szwed. 

Reklama


Czytaj także: Kolejny zwrot akcji w sprawie Djokovicia

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama