Reklama

Reklama

WTA Miami: Venus pokonała Serenę

Rozstawiona z numerem dwa Rosjanka Maria Szarapowa została pierwszą półfinalistką turnieju WTA w Miami (pula nagród 3,1 mln dolarów).

Jej rywalką w tej fazie będzie Amerykanka Venus Williams, która pokonała swoją siostrę Serenę. To było pierwsze zwycięstwo starszej z sióstr nad młodszą, po sześciu porażkach z rzędu.

Obie panie spotykały się ze sobą już 13 razy (bilans 7-6 dla Sereny).

Serena przegrywając we wtorek straciła szansę na czwarte zwycięstwo w Miami. Poprzednio wygrywała tutaj w 2002, 03 i 04 roku. Szansę na czwartą wiktorię ma natomiast Venus, która byłą najlepsza w Miami w 1998, 1999 i 2001 roku.

Wyniki ćwierćfinałów:

Reklama

Maria Szarapowa (Rosja, 2.) - Justine Henin-Hardenne (Belgia, 19.) 6-1, 6-7 (6-8), 6-2

Venus Williams (USA, 8.) - Serena Williams (USA, 3.) 6-1, 7-6 (10-8)

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy