Reklama

Reklama

Wiera Zwonariowa wraca do tenisa

Finalistka dwóch turniejów wielkoszlemowych Rosjanka Wiera Zwonariowa wraca do tenisa po dwuletniej przerwie. Pod koniec marca ma wystąpić w turnieju ITF w Stambule. W przeszłości 32-letnia zawodniczka zajmowała drugie miejsce w rankingu światowym.

W 2010 roku rosyjska tenisistka dotarła do finału imprez z cyklu Wielkiego Szlema - londyńskiego Wimbledonu i nowojorskiego US Open. W karierze wygrała 12 turniejów.

Ze względu na problemy zdrowotne Zwonariowa ogłosiła w 2015 roku zakończenie kariery. Później urodziła córkę, a z tenisem nie zerwała, bowiem komentowała mecze w telewizji.

Wkrótce znów ma się pojawić na korcie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy