Reklama

Reklama

Wielki triumf Hurkacza. Polak zmusza trenera do obcięcia brody

Hubert Hurkacz wygrał w finale z Daniiłem Miedwiediewem 6:1, 6:4 i triumfował w turnieju ATP na trawiastych kortach w Halle. Polak zdobył piąty tytuł w karierze, ale pierwszy na tej nawierzchni. Po meczu zobligował trenera do spełnienia obietnicy.

25-letni wrocławianin po raz pierwszy pokonał też aktualnego lidera światowego rankingu. Zaraz po zwycięstwie Hubert Hurkacz podbiegł do boksu, w którym siedział jego sztab na czele z trenerem Craigiem Boyntonem i gestem dłoni "obcinał" szkoleniowcowi długą brodę.

Podczas niedawnego turnieju wielkoszlemowego w Paryżu Hurkacz przyznał, że broda Boyntona nie wygląda zbyt dobrze i powinien ją obciąć. - Ale żeby trener ją obciął, muszę wygrać duży turniej, nie pojedynczy mecz - zapowiedział polski tenisista.

Po zwycięstwie z Miedwiediewem wygląda na to, że broda Boyntona właśnie trafi pod "kosiarkę". - Craig może wreszcie zgolić swoją brodę - powiedział Hurkacz podczas dekoracji turnieju w Halle, wcześniej składając trenerowi życzenia urodzinowe.

Reklama

Craig Boynton w niedzielę obchodził 58. urodziny. Amerykanin trenerem Huberta Hurkacza jest od marca 2019 roku, wcześniej prowadził m.in. tak znanych tenisistów, jak Jim Courier, John Isner i Mardy Fish.

Wimbledon 2022. Kiedy i gdzie oglądać transmisje?

Impreza w Halle jest jedną z dwóch największych przygotowujących tenisistów do występu w wielkoszlemowym Wimbledonie. Transmisje Wimbledonu 2022 w dniach 27 czerwca - 10 lipca zapowiadają się niezwykle ciekawie. Oprócz meczów Igi Świątek i  Huberta Hurkacza, w akcji zobaczymy najlepszych tenisistów świata. Wimbledon będzie transmitowany na sportowych antenach Polsatu. Mecze Świątek, Hurkacza i innych skomentują między innymi Dawid Olejniczak czy Marcin Muras.

Szczegółowy plan transmisji Wimbledonu 2022 będzie dostępny na stronie Polsatsport.plMecze Świątek i Hurkacza na Wimbledonie będzie można oglądać w najwyższej jakości w telewizji na sportowych antenach Polsatu oraz w Internecie i na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem platformy Polsat Box Go

Reklama

Reklama

Reklama