Reklama

Reklama

Wielki skandal na Wimbledonie! Splunął w stronę kibica i przyznał się do winy

Nick Kyrgios sprawił, że znów jest o nim głośno. Niestety, nie chodzi tu o jego zwycięstwo w pierwszej rundzie Wimbledonu, lecz skandaliczne zachowanie, którego się dopuścił. 27-latek splunął w stronę kibica, który go obraził, a następnie sam przyznał się do winy.

Zwycięstwo Nicka Kyrgiosa nad Paulem Jubbem w pierwszej rundzie Wimbledonu rodziło się w bólach. Ostatecznie po pięciosetowym boju z wygranej mógł cieszyć się Australijczyk, choć trudno mówić, że był on w dobrym humorze.

27-latek poza udanymi zagraniami zaprezentował także swoją "ciemną stronę". Kyrgios swoim zwyczajem wdawał się w dyskusje z sędzia i kibicami, lecz - niestety - na tym nie poprzestał.

Wimbledon. Nick Kyrgios splunął w stronę kibica

Na konferencji prasowej po meczu Kyrgios został zapytany o to, czy splunął w stronę kogoś z publiczności. Potwierdził tę informację.

Reklama

- Splunąłem w kierunku jednej z osób, które mnie lekceważyły. Tak, tak. Nie zrobiłbym tego komuś, kto mnie wspierał - przyznał na konferencji prasowej.

Dodał, że podczas meczu był obrażany. - Czy to normalne? Nie. Nie rozumiem, dlaczego tak się dzieje cały czas - stwierdził.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL