Reklama

Reklama

Wielka suma za wspólny trening z Igą Świątek! Cena wciąż rośnie

Iga Świątek przekazała kilka przedmiotów na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Największą popularnością cieszy się jednak wspólny trening z Igą Świątek - w czasie półfinału Australian Open 2022 z Danielle Collins, aukcja WOŚP obejmująca nie tylko trening, ale i rakietę z podpisem mistrzyni, osiągnęła ponad 111 200 zł.

Iga Świątek pierwszy raz w życiu awansowała do półfinału Australian Open, a ostatnia akcja meczu z Kaią Kanepi zachwyciła tenisowy świat. Godne podziwu jest też to, co Iga Świątek robi poza kortem. Najlepsza polska tenisistka przekazała kilka przedmiotów, które są licytowane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Reklama

Iga Świątek gra w Australian Open, a ceny na aukcjach WOŚP rosną

Do jakich aukcji WOŚP przyczyniła się Iga Świątek? W czasie półfinału Australian Open 2022 z Danielle Collins, sprawdziliśmy ceny licytacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak czytamy na opisie aukcji, do wylicytowania jest rakieta Igi Świątek z wygranego turnieju w Rzymie BNL d'Italia 2021. "Oprócz rakiety na aukcję tenisistka postanowiła przekazać w tym roku osobiste spotkanie na jednym z treningów, który odbędzie się w 2022 roku w Polsce. Termin i miejsce spotkania zostaną ustalone ze Zwycięzcą Aukcji". Ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce, czas na realizację treningu jest do 31 grudnia 2022 r. 

Aktualne ceny pozostałych aukcji:

  • piłka z autografem Igi Świątek - 2100 zł,
  • czapka z daszkiem z podpisem Igi Świątek - 1000 zł,
  • koszulka Tokyo 2020 z podpisem Igi Świątek - 510 zł.
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama