Reklama

Reklama

Wielka awantura w półfinale Australian Open. Miedwiediew wpadł w furię

W starciu Daniiła Miedwiediewa i Stefanosa Tsitsipasa w półfinale Australian Open nie brakowało wielkich emocji. Tenisiści toczyli niezwykle zacięty bój, a Rosjanin w drugim secie wręcz wpadł w furię. Nie spodobało mu się to, co wyprawiał sztab jego rywala.

Jako pierwszy awans do finału Australian Open zapewnił sobie Rafael Nadal. Hiszpan nie miał większych problemów z ograniem Mateo Berrettiniego. Ograł Włoch w czterech setach.

Wielkie emocje w półfinale Australian Open

O drugie miejsce w finale AO stanęli do walki Daniił Miedwiediew i Stefanos Tsitsipas. Pierwszy set padł łupem rosyjskiego tenisisty. O wszystkim rozstrzygnął tie-break. W nim Miedwiediew wygrał 7-5.

Druga partia była równie emocjonująca. Tsitsipas rozpoczął ją od przełamania, ale Miedwiediew nie złożył straty i w szóstym gemie zdołał odrobić straty. Rosjanin ostatecznie poległ w tym secie, dał się przełamać przy stanie 4:4.

Daniił Miedwiediew wpadł w furię

Wówczas Miedwiediew wpadł w furię. Rosjanin zagotował się i wdał się w kłótnię z arbitrem. Miał olbrzymie pretensje o zachowanie rywala i jego sztabu.

Miedwiediewowi nie spodobało się to, że Apostolos Tsitsipas, ojciec i trener Stefanosa, głośno komentował przebieg pojedynku i udzielał porad swojemu synowi. - Jego ojciec może mówić o każdym punkcie?! Ty jesteś głupi? O mój Boże, jaki ty jesteś zły! Jak można być tak złym w półfinale Wielkiego Szlema? Patrz na mnie! Mówię do ciebie. Powinieneś dać mu ostrzeżenie - krzyczał Rosjanin.

Reklama

Ostatecznie Rosjanin nie dał się wybić z rytmu. W trzecim secie wygrał 6:4, w czwartym rozbił rywala 6:1. Tym samym zapewnił sobie miejsce w wielkim finale Australian Open.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama