Reklama

Reklama

W Hiszpanii spory o Djokovicia. Kolejny turniej nie dla niego?

W stolicy Hiszpanii trwają spory, czy w obliczu faktu, że Novak Djoković nie chce się zaszczepić powinien zagrać w turnieju w Madrycie w tym roku.

Burza wokół Novaka Djokovicia nie cichnie. Nie tylko na poziomie sportowym, ale i politycznym. Teraz okazuje się, że osoba serbskiego tenisisty poróżniła nawet polityków w Hiszpanii. Poszło o to, czy powinno się dopuścić Djokovicia do rywalizacji w największym hiszpańskim turnieju Mutua Madryt Open.

Novak Djoković. Spór o turniej Madryt Open

Zaczęło się od deklaracji burmistrza Madrytu, który wydaje się być zwolennikiem ewentualnego występu Serba. - Nie możemy zapominać, że Djoković jest światowym numerem jeden tenisa i potencjalną reklamą dla madryckiego turnieju - podkreślił Jose Luis Martinez-Almeida.

Reklama

Takie deklaracje nie spodobały się innym lokalnym politykom w Madrycie. Dziennik "As" cytuje wypowiedź Mar Espinar. - Stwierdzenie, że zdeklarowany antyszczepionkowiec miałby być reklamą sprawia, że mam wrażenie, że burmistrz zatracił zdrowy rozsądek... jeśli go w ogóle posiadał - ostro skomentowała polityczka. 


Czytaj także: Problemy Novaka Djokovicia

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy