Reklama

Reklama

US Open: Wyniki pierwszej rundy turnieju mężczyzn

Rozstawiony z numerem pierwszym Roger Federer nie dał szans Donaldowi Youngowi (USA) w pierwszej rundzie turnieju mężczyzn w wielkoszlemowym US Open (z pulą nagród 25,526 mln dol.) na twardych kortach w Nowym Jorku. Szwajcar wygrał w trzech setach. Dziś mecze pierwszej rundy rozegrają Łukasz Kubot i Jerzy Janowicz.

Kubot o godz. 17 czasu polskiego zagra z Argentyńczykiem Leonardo Mayerem.

O godz. 19.45 Jerzy Janowicz spotka się z Denisem Novikovem (USA).

Wyniki poniedziałkowych meczów pierwszej rundy:

Roger Federer (Szwajcaria, 1) - Donald Young (USA) 6:3, 6:2, 6:4

Andy Murray (W.Brytania, 3) - Aleksander Bogomołow jr (Rosja) 6:2, 6:4, 6:1

Marin Cilic (Chorwacja, 12) - Marinko Matosevic (Australia) 5:7, 2:6, 6:4, 6:2, 6:4

Gilles Simon (Francja, 16) - Michael Russell (USA) 7:6 (7-4), 3:6, 5:7, 6:4, 6:1

Reklama

Kei Nishikori (Japonia, 17) - Guido Andreozzi (Argentyna) 6:1, 6:2, 6:4

Jack Sock (USA) - Florian Mayer (Niemcy, 22) 6:3, 6:2, 3:2 - krecz Mayera

Mardy Fish (USA, 23) - Go Soeda (Japonia) 7:6 (7-3), 7:6 (7-2), 6:3

Marcel Granollers (Hiszpania, 24) - Denis Kudla (USA) 6:3, 4:6, 6:3, 7:6 (7-2)

Fernando Verdasco (Hiszpania, 25) - Rui Machado (Portugalia) 6:1, 6:2, 6:4

Feliciano Lopez (Hiszpania, 30) - Robin Haase (Holandia) 6:3, 7:5, 6:2

Jeremy Chardy (Francja, 32) - Filippo Volandri (Włochy) 6:3, 6:4, 6:3

James Blake (USA) - Lukas Lacko (Słowacja) 7:5, 6:2, 3:6, 6:3

Ivan Dodig (Chorwacja) - Hiroki Moriya (Japonia) 6:0, 6:1, 6:2

Tim Smyczek (USA) - Bobby Reynolds (USA) 1:6, 6:4, 6:2, 4:6, 6:4

Juergen Zopp (Estonia) - Denis Istomin (Uzbekistan) 3:6, 6:3, 6:3, 7:5

Martin Klizan (Słowacja) - Alejandro Falla (Kolumbia) 6:4, 6:1, 6:2

Bjoern Phau (Niemcy) - Maxime Authom (Belgia) 6:2, 4:6, 6:4, 7:6 (7-5)

Flavio Cipolla (Włochy) - Blaz Kavcic (Słowenia) 6:4, 7:6 (7-5), 3:6, 6:3           

Daniel Brands (Niemcy) - Adrian Ungur (Rumunia) 7:6 (7-4), 6:4 7:6 (7-5)

Matthew Ebden (Australia) - Tatsuma Ito (Japonia) 7:6 (11-9), 6:3, 6:2

Paul-Henri Mathieu (Francja) - Igor Andriejew (Rosja) 2:6, 4:6, 7:6 (7-1), 7:6 (7-4), 6:1

Albert Ramos (Hiszpania) - Robby Ginepri (USA) 6:7 (3-7), 7:5, 6:4, 6:0

Nikołaj Dawidienko (Russia) - Guido Pella (Argentyna) 7:5, 3:6, 6:4, 6:2

Ruben Ramirez-Hidalgo (Hiszpania) - Somdev Devvarman (Indie) 6:3, 6:2, 3:6, 6:4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama