Reklama

Reklama

US Open - Paes i Stepanek najlepszym męskim deblem

Tenisista z Indii - Leander Paes i Czech Radek Stepanek triumfowali w grze podwójnej w wielkoszlemowym US Open na twardych kortach w Nowym Jorku. W finale debel numer czwarty pokonał Austriaka Alexandra Peyę i Brazylijczyka Bruno Soaresa (2.) 6:1, 6:3.

Rundę wcześniej Paes i Stepanek wyeliminowali parę numer jeden w drabince Boba i Mike'a Bryanów, uniemożliwiając amerykańskim bliźniakom zdobycie klasycznego Wielkiego Szlema, czyli wygranie wszystkich czterech najważniejszych turniejów w sezonie.

40-letni Paes po raz trzeci okazał się najlepszy w US Open, po sukcesie z 2009 roku, a po raz ósmy triumfował w imprezie wielkoszlemowej. Natomiast dla Stepanka jest to drugie zwycięstwo w turnieju tej rangi, bowiem poprzednie odniósł z tym samym partnerem z Indii w ubiegłorocznym Australian Open.

Peya i Soares po raz pierwszy wystąpili w wielkoszlemowym finale.

Reklama

Wynik finału gry podwójnej mężczyzn:

Leander Paes, Radek Stepanek (Indie, Czechy, 4) - Alexander Peya, Bruno Soares (Austria, Brazylia, 2) 6:1, 6:3.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy