Reklama

Reklama

US Open: Azarenka z Williams w finale

Najwyżej rozstawione Amerykanka Serena Williams oraz Białorusinka Wiktoria Azarenka awansowały do finału wielkoszlemowego turnieju tenisowego US Open na twardych kortach w Nowym Jorku. Te zawodniczki walczyły o tytuł w USA także w ubiegłorocznej edycji.

Azarenka w półfinale pokonała 6:4, 6:2 Włoszkę Flavię Pennettę, natomiast liderka światowego rankingu okazała się lepsza od Chinki Na Li (6:0, 6:3).

Białorusinka i Amerykanka spotkają się po raz 16. w karierze. Williams - ubiegłoroczna triumfatorka - wygrała 12 z dotychczasowych pojedynków.

Wyniki meczów półfinałowych:

Wiktoria Azarenka (Białoruś, 2.) - Flavia Pennetta (Włochy) 6:4, 6:2

Serena Williams (USA, 1.) - Li Na (Chiny, 5.) 6:0, 6:3

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy