Reklama

Reklama

Urszula Radwańska odpowiedziała hejterom: Miałam wirus

Urszula Radwańska, która we wrześniu zakończyła sezon, ujawniła na Facebooku, że w jej organizmie wykryto wirus mononukleozy. Tenisistka zwróciła się do hejterów, którzy oskarżali ją o lenistwo i brak postępów.

W drugiej połowie września Radwańska poinformowała, że wcześniej kończy sezon.

Ten rok nie był dla niej udany. Leczyła kontuzje i spadła do trzeciej setki rankingu WTA.

Po informacji o rezygnacji z dalszej gry w tym sezonie internauci nie szczędzili zawodniczce słów krytyki. Radwańska postanowiła wyjaśnić sprawę.

"Moi Drodzy, ostatnio spotkałam się z ogromną liczbą hejtow pod moimi zdjęciami" - napisała na Facebooku.

"Byłam zmuszona do wcześniejszego zakończenia sezonu oraz dłuższego wypoczynku, ponieważ w moim organizmie wykryto wirus mononukleozy. Na szczęście mam go już za sobą, ale na ten moment najważniejszy jest u mnie wypoczynek, aby mój organizm mógł się w pełni zregenerować" - wyjaśniła.

Reklama

"Dziękuję rodzinie, mojemu teamowi i przyjaciołom oraz fanom za wsparcie. Za kilkanaście dni powinnam wznowić treningi i już nie mogę się doczekać nowego sezonu!" - zakończyła zawodniczka.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy