Reklama

Reklama

Urszula Radwańska już po artroskopii prawego barku

"Chciałam Was poinformować, że zabieg się udał i mój bark już niedługo będzie w pełni sprawny" - napisała na Facebooku Urszula Radwańska. Polska tenisistka z powodu kontuzji musiała przedwcześnie zakończyć sezon.

Zabieg przeprowadzono w Los Angeles.

"W przyszłym tygodniu wracam do Krakowa, gdzie rozpocznę rehabilitację, a w międzyczasie muszę nauczyć się jeść lewą ręką, bo na razie słabo mi to idzie" - dodała 42. obecnie tenisistka świata.

Radwańska tydzień temu poinformowała, że z powodu kontuzji kończy sezon.

"Jeśli śledzicie moją karierę uważnie, to na pewno zauważyliście, że często grałam z plastrami odciążającymi na barku, a to dlatego, że mam z nim problemy już od dłuższego czasu" - napisała wówczas na Facebooku młodsza z sióstr Radwańskich.

Reklama

Jak poinformowała, dostała zalecenie od lekarza, aby zrobić zabieg artroskopowy i dokładnie zbadać jaka jest tego przyczyna.

"Mam nadzieję, że po zabiegu i rehabilitacji wrócę silniejsza na przyszły sezon, zaczynając od Australian Open" - dodała.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy