Reklama

Reklama

Turniej WTA w Stuttgarcie: Radwańska może zagrać z Szarapową w 2. rundzie

Rozstawiona z numerem siódmym Agnieszka Radwańska może trafić na powracającą po dyskwalifikacji Rosjankę Marię Szarapową w drugiej rundzie tenisowego turnieju WTA w Stuttgarcie (pula nagród 710 tys. dol.). Pierwszą rywalką Polki będzie inna Rosjanka, Jekaterina Makarowa.

Szarapowa otrzymała tzw. dziką kartę. Przez ostatnich 15 miesięcy odbywała karę dyskwalifikacji za stosowanie zabronionej substancji - meldonium. W pierwszym pojedynku po długiej nieobecności zmierzy się z Robertą Vinci.

Z Włoszką Rosjanka grała dotychczas dwukrotnie i jeszcze z nią nie przegrała. Jej forma po tak długiej przerwie jest jednak niewiadomą.

Radwańska zmierzy się z Makarową po raz dziewiąty. Dotychczasowy bilans jest korzystny dla Polki - sześć zwycięstw i dwie porażki.

Zmagania w Stuttgarcie rozpoczną się w poniedziałek.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy