Reklama

Reklama

Turniej WTA w San Jose. Porażka Magdaleny Fręch w pierwszym meczu

Magdalena Fręch przegrała z reprezentantką Australii Ajlą Tomljanovic 4:6, 6:3, 3:6 w swoim pierwszym meczu tenisowego turnieju WTA w amerykańskim San Jose. Wcześniej Polka odpadła także z rywalizacji deblistek.

Do turnieju głównego gry pojedynczej zajmująca 121. miejsce w światowym rankingu Fręch dostała się z kwalifikacji jako "lucky loser". W pierwszej rundzie (1/16 finału) miała wolny los, ponieważ zajęła miejsca jednej z najwyżej rozstawionych zawodniczek.

W pierwszej rundzie debla Polka i Amerykanka Maria Sanchez przegrały z rozstawionymi z "czwórką" Japonkami Miyu Kato i Makoto Ninomiyą 6:1, 5:7, 4-10.

Wynik meczu drugiej rundy singla:

Ajla Tomljanovic (Australia) - Magdalena Fręch (Polska) 6:4, 3:6, 6:3

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy