Reklama

Reklama

Turniej WTA w Dubaju. Kiedy Iga Świątek zagra z Misaki Doi?

Po zwycięstwie w turnieju WTA w Adelajdzie polska tenisistka Iga Świątek przystępuje do kolejnych zmagań. Świątek rozpocznie rywalizacje w zawodach Dubai Duty Free Tennis Championship we wtorek 9 marca. Początek jej meczu z Japonką Misaki Doi zaplanowano na godzinę 15-16 polskiego czasu.

Po udanych występach w Australii, gdzie Świątek dotarła do 1/8 finału Australian Open, a także sięgnęła po triumf w WTA w Adelajdzie, przyszła pora na zmianę kontynentu. Ostatnie sukcesy sprawiły, że Polka przystępuje do WTA w Dubaju z najwyższej w swojej karierze pozycji w światowym rankingu - 15.

Rywalka w drugiej rundzie Dubai Duty Free Tennis Championships nie powinna sprawić Idze Świątek dużych problemów. Nie przebrnęła nawet przez eliminacje, jednak po porażce w finale, została dołączona do głównego turnieju, jako tak zwany "lucky loser". W pierwszej rundzie Misaki Doi pokonała Polonę Hercog.

Reklama

O której godzinie zagra Świątek?

WTA w Dubaju odbywa się na kortach twardych, a pula nagród wynosi 1,83 milionów dolarów. Starcie pomiędzy Świątek i Doi zaplanowane jest na wtorek 9 marca jako czwarte na korcie numer 1. Najbardziej prawdopodobnym terminem rozpoczęcia spotkania jest czas pomiędzy godziną 15:00, a 16:00.

MR

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL