Reklama

Reklama

Turniej Longines Future Tennis Aces 2017. Polskie talenty powalczą o występ w Paryżu

W dniach 8-9 kwietnia w Europejskim Centrum Tenisa w podwarszawskim Mysiadle odbędzie się polski turniej Longines Future Tennis Aces 2017 dla chłopców urodzonych po 4 czerwca 2004 roku. Zwycięzca pojedzie wraz z opiekunem na światowe finały LFTA w Paryżu, które odbywają się w trakcie trwania turnieju wielkoszlemowego turnieju na kortach Rolanda Garrosa.

Reprezentant Polski powalczy z przedstawicielami z innych krajów o specjalne stypendium Longines gwarantowane do 16-go roku życia.

Organizatorami turnieju jest marka szwajcarskich zegarków Longines i Polski Związek Tenisowy. Ideą zawodów jest promocja i wsparcie młodych tenisowych talentów.

Z racji na silną pozycję w świecie tenisa, Polska już od kilku lat jest jednym z niewielu krajów świata, które posiadają swoją reprezentację na tym prestiżowym turnieju. Finały w Paryżu odbędą się w dniach 29 maja - 4 czerwca 2017 w trakcie wielkoszlemowego turnieju na kartach Rolanda Garrosa. Nasz reprezentant powalczy z innymi młodymi talentami z 20. krajów.

Longines jest oficjalnym partnerem i oficjalnym chronometrażystą Rolanda Garrosa od 2007 roku. Marka z dumą wspiera ten światowej sławy turniej, który doskonale reprezentuje jej największe wartości: elegancję, tradycję i emocje.

Partnerem turnieju Longines w Polsce jest Polski Związek Tenisowy i Europejskie Centrum Tenisa. Patronat nad wydarzeniem objęła gmina Lesznowola.

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje