Reklama

Reklama

Turniej ATP w Sydney: Marcin Matkowski odpadł w półfinale debla

Marcin Matkowski i Szwed Robert Lindstedt odpadli w półfinale gry podwójnej tenisowego turnieju ATP Tour na twardych kortach w Sydney (z pulą nagród 439,4 tysięcy dolarów).

Matkowski i Lindstedt przegrali w piątek z rozstawionymi z numerem drugim Holendrem Jeanem-Julienem Rojerem i Rumunem Horią Tecau 3:6, 6:3, 8-10.

Wcześniej polsko-szwedzki debel pokonał Serba Nenada Zimonjicia i Aisama-Ul-Haqa Qureshiego z Pakistanu (nr 4.) 6:4, 6:3.

Wynik półfinału gry podwójnej:

Jean-Julien Rojer, Horia Tecau (Holandia, Rumunia, nr 2) - Marcin Matkowski, Robert Lindstedt (Polska, Szwecja) 6:3, 3:6, 10-8


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama