Reklama

Reklama

Turniej ATP w Moskwie: Porażka Dołgopołowa

Rozstawiony z numerem pierwszym Ukrainiec Oleksandr Dołgopołow Jr. przegrał z Francuzem Edouardem Roger-Vasselinem 3:6, 7:5, 6:7 (6-8) w drugiej rundzie halowego turnieju ATP Tour - Kremlin Cup na twardych kortach w Moskwie (z pulą nagród 673 150 dol.).

Wcześniej Jerzy Janowicz wyeliminował tenisistę rozstawionego z numerem siódmym - Argentyńczyka Carlosa Berlocqa 6:3, 6:4 i awansował do ćwierćfinału.

Kolejnym przeciwnikiem 21-letniego tenisisty z Łodzi, obecnie sklasyfikowanego na 74. miejscu w rankingu światowym, będzie rozstawiony z "czwórką" Brazylijczyk Tomaz Bellucci, 41. na świecie. Dotychczas ze sobą nie grali.

Wynik spotkań 2. rundy:

Edouard Roger-Vasselin (Francja) - Oleksandr Dołgopołow Jr. (Ukraina, 1) 6:3, 5:7, 7:6 (8-6)

Reklama

Jerzy Janowicz (Polska) - Carlos Berlocq (Argentyna, 7) 6:3, 6:4

Ivo Karlovic (Chorwacja) - Aleks Bogomołow Jr. (Rosja) 7:6 (13-11), 6:4

Tomaz Bellucci (Brazylia, 4) - Flavio Cipolla (Włochy) 6:4, 6:1

Andreas Seppi (Włochy, 2) - Igor Sijsling (Holandia) 7:5, 6:2

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama