Reklama

Reklama

Turniej ATP w Miami - nie będzie "polskiego" meczu w deblu

Organizatorzy turnieju ATP Tour Masters 1000 na twardych kortach w Miami na Florydzie (pula nagród 4,72 mln dolarów) w ostatniej chwili zmienili drabinkę gry podwójnej i w pierwszej rundzie nie dojdzie do "polskiego" meczu.

Z wcześniejszego rozstawienia wynikało, że Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski na inaugurację zmierzą się z rozstawionymi z numerem ósmym Łukaszem Kubotem i Robertem Lindstedtem.

Po zmianach polsko-szwedzka para triumfatorów tegorocznego Australian Open wypadła z rozstawienia, a "ósemkę" przejęli Michael Lldora oraz Nicolas Mahut. I to Francuzi będą przeciwnikami Fyrstenberga i Matkowskiego.

Z kolei duet Kubot - Lindstedt na otwarcie zagra z Argentyńczykami Federico Delbonisem i Juanem Monaco.

Kubot odpadł już z singla - w środę przegrał w pierwszej rundzie z Australijczykiem Matthew Ebdenem 6:4, 4:6, 4:6. Wyeliminowany został także Michał Przysiężny.

Reklama

Natomiast w czwartek rywala pozna rozstawiony z numerem 19. Jerzy Janowicz, który przystąpi do rywalizacji od drugiej rundy i czeka na wynik spotkania między Hiszpanem Roberto Bautistą Agutem i Amerykaninem Stevem Johnsonem.

Wśród kobiet rozstawiona z numerem trzecim Agnieszka Radwańska także włączy się do gry od drugiej rundy, w której zagra ze Szwajcarką Rominą Oprandi. Pozostałe Polki już odpadły.


Reklama

Reklama

Reklama