Reklama

Reklama

Turniej ATP w Miami: Murray nie zagra z powodu kontuzji

Lider światowego rankingu Brytyjczyk Andy Murray wycofał się z rywalizacji w nadchodzącym turnieju ATP Masters 1000 w Miami. Szkot poinformował, że ma kontuzję łokcia i nie jest w stanie rywalizować.

Niestety, z powodu urazu prawego łokcia muszę zrezygnować z występu w Miami. Jest mi bardzo przykro, bo to jeden z moich ulubionych turniejów. Teraz chcę się skupić na przygotowaniach do sezonu na mączce - powiedział.

W kończącym się w tym tygodniu Indian Wells Murray nieoczekiwanie odpadł w swoim meczu otwarcia. Lepszy okazał się od niego Kanadyjczyk Vask Pospisil. Przed rokiem w Miami Szkot dotarł do 3. rundy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy