Reklama

Reklama

Turniej ATP w Indian Wells: Janowicz w finale debla

Jerzy Janowicz i Filipińczyk Treat Huey awansowali do finału turnieju ATP Masters 1000 na twardych kortach w Indian Wells (z pulą nagród 5,03 mln dolarów). W piątek pokonali debel austriacko-brazylijski Alexander Peya, Bruno Soares 7:5, 1:6, 12-10.

Po pierwszy wygranym secie 7:5, w drugim Janowicz i Huey oddali inicjatywę i przegrali go gładko 1:6.

Wielkich emocji dostarczył super tie-break. Sytuacja w nim zmieniała się jak w kalejdoskopie. Najpierw polsko-filipiński debel przegrywał 1-4, by po chwili wyjść na prowadzenie 7-4. Później Peya i Soares mieli nawet piłkę meczową, ale ostatecznie przegrali 10-12.

W finale ich rywalami będą słynni Amerykanie Bob i Mike Bryanowie. Bracia są najwyżej rozstawieni w imprezie, a w ćwierćfinale wyeliminowali Łukasza Kubota i Serba Janko Tipsarevica.

Reklama

W półfinale uporali się z duetem meksykańsko-amerykańskim Santiago Gonzalez, Scott Lipsky 6:4, 4:6, 11-9.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama