Trener Magdy Linette bez ogródek po meczu. Oto, co miał do powiedzenia o Idze Świątek

Dominika Majdanik

Oprac.: Dominika Majdanik

Trener Magdy Linette zabrał głos po meczu. Tak zareagował na wygraną Igi Świątek
Trener Magdy Linette zabrał głos po meczu. Tak zareagował na wygraną Igi Świątek VCGGetty Images
Zwykle wiem, co robić... błędy były ogromne" Iga Świątek po przegranej z Ostapenko. WIDEOPolsat SportPolsat Sport

Trener Magdy Linette szczerze po meczu jego podopiecznej z Igą Świątek. Nie zamierzał tego przemilczeć

To był świetny mecz. Na pewno nie zagraliśmy najlepiej. To nie był poziom, który zwykle prezentuje Magda. Iga zagrała za to rewelacyjnie. Nie znam wielu tenisistek, które mogłyby z nią wygrać. Mamy za sobą wspaniały tydzień i jesteśmy zadowoleni z wyników. Czasami trzeba po prostu uznać wyższość rywalek, a tego dnia Iga miała odpowiedź na wszystko. Wielkie gratulacje należą się również jej sztabowi. Wykonali kawał dobrej roboty, która skutkuje w meczach. Iga jest najlepszą tenisistką na świecie
mówił szkoleniowiec 31-latki, Mark Gellard dla "Polskiego Radia".

Zobacz również:

Iga Świątek i Magda Linette
Iga Świątek i Magda LinetteAL BELLO / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Getty Images via AFPAFP
Iga Swiatek
Iga SwiatekMARK R. CRISTINOPAP
Iga Świątek
Iga ŚwiątekAFP
Magda Linette
Magda LinetteAFP
Magda Linette
Magda LinettePolski Związek Tenisowymateriały prasowe