Reklama

Reklama

To znów będzie "polski" dzień! Szóstka "Biało-Czerwonych" w akcji

Organizatorzy Wimbledonu opublikowali plan gier na środę, 29 czerwca. Podobnie jak poniedziałek, będzie to bardzo "polski" dzień. W akcji zobaczymy bowiem szóstkę naszych reprezentantów.

Zmagania w turnieju singlowym zakończyli już niestety nasi panowie. Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak nie przebrnęli pierwszej rundy, co uznać można za spore rozczarowanie. Kapitalnie idzie za to paniom.

Kolejny, "polski" dzień podczas Wimbledonu

W środę zobaczymy w akcji na kortach Wimbledonu łącznie szóstkę reprezentantów Polski. Drugi mecz na korcie numer dwa rozegra Linette, która zmierzy się z Angelique Kerber. Spotkanie to powinno się rozpocząć około 14:30. Zdecydowanie później spotkanie drugiej rundy rozegra Kawa. Jej przeciwniczką będzie wiceliderka rankingu WTA, Ons Jabeur. Będzie to mecz numer cztery na korcie trzecim. Rozpocznie się około 17:30.

Reklama

Chwalińska spotkanie z Alison Riske rozegra na korcie numer 18. Będzie to trzeci mecz, który rozpocznie się około 15:30

Rywalizację w deblu rozpocznie w środę para Łukasz Kubot / Szymon Walków. Zmierzy się z dwójką Maxime Cressy / Feliciano Lopez. Będzie to ostatni mecz na korcie numer sześć. Początek około 18:00.

Deblowy mecz zagra także Fręch. W duecie z Beatriz Haddad Maią powalczy przeciwko rozstawionej parze Lucie Hradecka / Sania Mirza. To będzie mecz numer cztery na korcie 14. Start - około 18:00.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i Internecie?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL