Reklama

Reklama

Tenis. Turniej ATP w Melbourne. Hubert Hurkacz pokonał Mikaela Torpegaarda

Hubert Hurkacz pokonał Mikaela Torpegaarda 6:4, 6:3 w meczu drugiej rundy turnieju ATP w Melbourne. Spotkanie trwało zaledwie 68 minut.

Polak sezon otworzył występem w turnieju w Delray Beach, gdzie nie znalazł swojego pogromcy. W Melbourne w pierwszej rundzie miał "wolny los", zaś w drugiej los skojarzył go ze sklasyfikowanym na 193. miejscu w rankingu Duńczykiem.

Przewaga Hurkacza od pierwszych piłek była bardzo widoczna, a jego bogaty arsenał umiejętności sprawiał, że rywal nie był w stanie nawiązać z nim walki. Po raz pierwszy Polak przełamać mógł już przy stanie 3:2, lecz nie wykorzystał dwóch break pointów. Zrobił to dopiero w 10. gemie, wygrywając pierwszego seta 6:4.

Drugi był już zdecydowanie bardziej jednostronny. Polak przy pierwszej możliwej okazji przełamał i utrzymał przewagę do samego końca partii, zwyciężając 6:3.

Było to piąte z rzędu zwycięstwo Hurkacza. Kolejnym jego rywalem będzie Pablo Cuevas - numer 70 światowego rankingu.

Hubert Hurkacz - Mikael Torpegaard 6:4, 6:3

TCReklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy