Reklama

Reklama

Tenis. Sofia Kenin w szpitalu. Tenisistka przeszła operację

Ubiegłoroczna zwyciężczyni Australian Open niedawno sensacyjnie przegrała w turnieju WTA w Melbourne z 18-latką Olivią Gadecki. Teraz już wiadomo, że gorsza dyspozycja była spowodowana problemami zdrowotnymi. Kenin trafiła do szpitala, gdzie przeszła zabieg operacyjny.

Kłopoty Sofii Kenin zostały potwierdzone jej ostatnim występem w turnieju WTA w Melbourne. Amerykańska tenisistka przegrała spotkanie z 18-letnią Olivią Gadecki, która nie była nawet sklasyfikowana w rankingu WTA.

Reklama

Początek sezonu w ogóle nie jest dla Kenin szczęśliwy.

Jak się okazało, zwyciężczyni ubiegłorocznego Australian Open borykała się z problemami zdrowotnymi, przez które trafiła do szpitala. Sportsmenka poddała się operacji usunięcia wyrostka robaczkowego.

"W poniedziałek poszłam do lekarza turniejowego z uwagi na silny ból brzucha. Zostałam następnie skierowana do szpitala na badania. Zdiagnozowano u mnie zapalenie wyrostka robaczkowego i musiałam przejść operację jego usunięcia" - wytłumaczyła słabszą dyspozycję za pośrednictwem Instagrama.

Kilka tygodni minie, zanim Sofia Kenin znów wróci do gry. Dlatego Amerykanka została zmuszona do wycofania się z najbliższych turniejów.

AB

Dowiedz się więcej na temat: Sofia Kenin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje